Участь у роботі 15 сесії Вінницької обласної Ради

24.12.21

24 грудня голова районної ради Василь Неборецький брав участь у роботі 15 сесії обласної Ради, на якій першим питанням порядку денного депутати розглянули звіт голови обласної Ради Вячеслава Соколового про його діяльність та роботу депутатського корпусу обласної Ради.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, підсумовуючи результати роботи за всіма напрямами, підкреслив, що протягом року багато уваги приділялося  підтримці медиків і медичних закладів. Так, рішенням обласної Ради було утворено обласний комунальний заклад  «Клінічний центр інфекційних хвороб»; створено моніторингову групу, яка постійно проводить аналіз забезпечення лікарень киснем. Загалом, за 10 місяців 2021 року основні видатки обласного бюджету на галузь охорони здоров’я склали 467,2 млн грн, на соціальний захист та соціальне забезпечення – 276,4 млн грн. На наступний рік пріоритети діяльності обласної Ради залишаються незмінними, це – потреби та інтереси людей.

Депутатським корпусом обласної Ради було ухвалено програму розвитку місцевого самоврядування «Успішні Сильні Громади». Вона націлена на комплексну підтримку громад і передбачає низку дієвих інструментів для розвитку усіх населених пунктів області. Ця програма – унікальна для України.

Голова обласної Ради подякував всьому депутатському корпусу за спільну конструктивну роботу.

 

Повернутись