У районі відбулися урочистості з нагоди святкування Дня Національної поліції України

02.07.21

04 липня 2021 року працівники Національної поліції України відзначають шосту річницю з Дня створення.

 З цієї нагоди 2 липня у районі відбулись урочисті заходи з нагоди професійного свята. Відкрив свято начальник Тульчинського районного відділу поліції ГУНП у Вінницькій області, полковник Василь Костишен, який привітав колег з професійним святом днем Національної поліції України.

 В урочистих заходах взяли участь голова районної державної адміністрації Олександр Гаврилюк, заступник голови районної ради Оксана Трач, міський голова Валерій Весняний, які привітали працівників райвідділу з професійним святом.

Керівники побажали всім присутнім миру та злагоди, міцного здоров’я, невичерпних сил, благополуччя, стабільності та нових звершень у нелегкій, але такій потрібній людям службі!

За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, самовіддану працю в Національній поліції України та з нагоди Дня Національної поліції України почесними грамотами районної ради, районної державної адміністрації, Тульчинської міської ради та районного відділу поліції нагороджено кращих працівників Тульчинського відділу поліції.

Повернутись