Тульчину – 409 років

21.09.16

17 вересня жителі та гості міста Тульчин взяли участь в урочистих заходах з нагоди 409 річниці його утворення. На святкування Дня міста приїхали поважні та багаточисельні гості. Серед них – перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, депутати обласної Ради Владислав Рой, Дмитро Копера, Андрій Мельник, народний депутат України Іван Спориш, голова Тульчинської районної ради Олексій Авраменко, голова райдержадміністрації Микола Підболячний, представники Тульчинського земляцтва, сільські та селищні голови району.

– Місто Тульчин має вікову історію, яка переплелася в долях багатьох видатних людей, що народилися або жили на цій благодатній землі. Саме від вас, шановні мешканці міста, нині залежить доля вашого міста, його процвітання. Сім’я, родина, Батьківщина – головні цінності, якими повинна жити кожна людина. Бережіть своє рідне місто, нехай Тульчин ніколи не зникне з мапи нашої країни України, – зазначила у своїй промові Людмила Михайлівна.

Кращі учні навчальних закладів підняли прапор міста, а депутати міської ради поклали квіти до історичних пам’яток Тульчина. Також містяни та гості свята вшанували хвилиною мовчання бійців неоголошеної війни на Сході України, які віддали своє життя за кращу долю свого народу і своєї країни.

Керівництво області та району нагородили найкращих трудівників міста з нагоди свята. Міський голова Валерій Весняний разом з депутатським корпусом міської ради привітали та вручили Подяки і Почесні грамоти кращим в різних номінаціях, в тому числі і учням навчальних закладів за зразкове навчання та активну громадську позицію в шкільному самоврядуванні. Від Тульчинського земляцтва перед містянами виступили Василь Подолян та Ігор Біланов, а від сільських та селищних голів – селищний голова Томашполя Валерій Немировський.

 Місцеві творчі колективи, співаки, вихованці музичних закладів привітали мешканців Тульчина святковими номерами, піснями та танцями. 

Повернутись