Тульчинщина вшанувала пам’ять Героїв Небесної Сотні

20.02.24

20 лютого 2014 року учасників Революції Гідності розстріляли силовики режиму. Відтоді минуло 10 років.

Сьогодні біля меморіального комплексу «Борцям за незалежність України» в місті Тульчин зібрались керівники районної та міської влади, громадськість, студентство, місцеві жителі. Присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять усіх, хто віддав життя за незалежність, територіальну цілісність, європейське майбутнє  української держави.

Згадуючи Героїв Небесної Сотні, важливо не просто вшанувати пам’ять. А вкотре усвідомити, якою ціною дається свобода. Весною 2014-го сотні людей з усієї України, різних за віком і професіями, стали єдиною силою, яка зламала російський сценарій. Вони обрали не просто боротьбу, а відповідальність за майбутнє своєї країни, за майбутнє наших дітей, за волю, за демократію, за незалежність, яку ми сьогодні захищаємо. Ми розуміємо ціну свободи та незалежності, і саме тому ми ніколи не поступимося. І коли ми говоримо «Слава Україні», «Героям Слава», маємо на увазі не звичні слова. Це наша молитва, наш обов’язок перед пам’яттю тих, хто віддав своє життя за нашу свободу.

Світла пам’ять Героям Небесної Сотні.