Триває весняна акція з озеленення та благоустрою району

23.04.18
У районі продовжуються роботи з благоустрою території населених пунктів. Так, у рамках акції великий обсяг робіт проведено з упорядкування територій населених пунктів та придорожніх смуг уздовж автомобільних доріг загального користування, об’єктів масового перебування населення.
До виконання заходів  з очищення узбіч та придорожніх смуг від порослі долучились працівники  структурних підрозділів райдержадміністрації, районної  ради, районних установ та організацій.
Також, у рамках акції, проведено заходи з відновлення лісових насаджень та їх збереження. Так, працівники ДП «Тульчинський райагроліс», залучивши представників райдержадміністрації та інших районних служб, провели висадку 62 тис. саджанців  на площі 22,4 га.
Крім того, силами ДП «Тульчинського ЛМГ» проведено висадку 350 тис. саджанців на площі 105 га.
Активна участь в заходах з благоустрою, поліпшення стану довкілля, озеленення, прибирання й ліквідації стихійних звалищ сміття, поліпшення естетичного та санітарного стану – це буде реальний внесок кожного жителя району до належного екологічного та санітарного стану Тульчинського району.
Повернутись