Святкування Дня медичного працівника Шпиківською територіальною громадою

18.06.21

18 червня в Шпиківській територіальній громаді відбулись урочисті заходи до Дня медичного працівника.

          З цієї нагоди до Шпиківської громади завітала народний депутат Верховної ради України Лариса Білозір. Спільно із селищним головою Миколою Кривоцюком, депутатами Тульчинської районної ради Лілією Туз та Наталією Заболотною посадовці у своїх вітаннях відзначили, що діяльність медичних працівників була і залишається однією з найбільш затребуваних суспільством. Лікарі, медсестри, санітари – у кожного особлива місія і власна відповідальність, адже вони лікують не лише тіло, а й зцілюють душу, даруючи надію на одужання.

       Вітаючи із професійним святом медиків Шпиківщини селищний голова Микола Кривоцюк зазначив, що в комунальному некомерційному підприємстві «Центр первинної медико-санітарної допомоги» працює 4 лікарі та 14 медичних сестер, які обслуговують чималу кількість населення Шпиківської територіальної громади.

        Виступаючі із великою шаною та повагою відзначили важливу роль колективу медиків територіальної громади та   висловили  вдячність усім, хто попри непрості умови, в яких нині перебуває медична сфера, продовжує професійно й відповідально працювати, щоденно лікуючи і рятуючи. Виступаючі побажали медикам міцного здоров’я, фінансового благополуччя та професійних перемог і досягнень!

       Почесною грамотою Тульчинської районної ради за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок в розвиток галузі охорони здоров’я, професіоналізм, компетентність, відданість справі нагороджена сестра медична Шпиківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини – Світлана Придатко.

Повернутись