Шановні працівники прокуратури району!

01.12.17
Від імені районної державної адміністрації та районної ради сердечно вітаємо з професійним святом – Днем працівників прокуратури.
В непростий соціально-економічний та суспільно-політичний час ви пильно охороняєте життєво важливі інтереси держави в цілому і кожного конкретного громадянина зокрема. Важливо, щоб представники всіх соціальних груп і верств населення України, працівники і керівники, незалежно від посадового і майнового стану, політичної, релігійної та національної приналежності, постійно відчували свою відповідальність перед Законом, а у випадку його порушення понесли справедливе покарання.
Правова культура в нашому суспільстві знаходиться ще на досить низькому рівні розвитку, що спонукає нас усіх до пошуків удосконалення правоосвітньої роботи. Відомо, що держава сильна свідомими громадянами і дієвими законами, а євроінтеграція – це рух до правової держави і активного громадянського суспільства.
З нагоди професійного свята зичимо вам, шановні друзі, міцного здоров’я, оптимізму, родинного тепла, щастя і добробуту, миру і стабільності, значних досягнень у правовому захисті наших громадян і державних інтересів.
 
Голова районної державної адміністрації Микола Підболячний
Голова районної ради Олексій Авраменко
Повернутись