Шановні сільські, селищні, міський голови, депутати місцевих рад, посадові особи та ветерани органів місцевого самоврядування від імені районної ради, районної дежавної адміністрації щиро вітаємо вас

06.12.18

Правові та духовні основи місцевого самоврядування беруть свій початок в ідеях Магдебурзького права, Конституції Пилипа Орлика, Європейської хартії місцевого самоврядування, де визначені демократичні принципи народовладдя та розвитку територіальних громад.

Сьогодення органів місцевого самоврядування, як завжди, напружене, переповнене турбот про розвиток територіальних громад, підвищення життєвого рівня їх мешканців, наповнення місцевих бюджетів, належного і ефективного утримання об’єктів соціальної сфери та комунальної власності.

Зрозуміло, що зміни на краще самі по собі не приходять. Це запорука щоденної праці, умілої організації життя громадян, налагодження ділових партнерських стосунків між органами місцевого самоврядування, виконавчої влади та мешканцями громад.

Сьогодні в державі зроблені потужні кроки в питаннях реформування місцевого самоврядування. Згуртування та співпраця органів місцевого самоврядування, виконавчої влади та громадян навколо ідеї розбудови громад, району, і, в кінцевому підсумку, країни, є пріоритетом сучасного етапу розвитку нашого суспільства. 

В цей святковий день висловлюємо вдячність сільським, селищним, міському головам рад, депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють велику відповідальність, професіоналізм у виконанні покладених на них обов’язків, чуйність та щедрість душі, представляючи інтереси своїх громад, тим самим забезпечуючи право кожного з нас бути почутим.

Слова великої подяки та шани висловлюємо нашим ветеранам місцевого самоврядування, які вклали часточку своєї душі у його становлення.

Вітаючи зі святом, щиро бажаємо усім, хто працює на благо наших територіальних громад міцного здоров’я, миру, достатку, благополуччя, здійснення всіх життєвих планів і сподівань

Нехай всі негаразди обходять стороною, а віра у щасливе майбутнє нашого рідного краю додають сили і наснаги.

 

З повагою, 

Голова районної державної адміністрації                                     В.Чуба

Заступник голови районної ради                                         Н.Григорьєва

 

Повернутись