Шановні працівники туристичної сфери Тульчинського району!

27.09.21

 Прийміть щирі вітання з нагоди Всесвітнього Дня туризму та Дня туризму в Україні!

Туризм  –  одна з найбільш потужних та динамічних галузей економіки, яка стимулює розвиток таких галузей, як транспорт, зв'язок, торгівля, будівництво, екологія, сільське господарство, виробництво товарів народного споживання.

Туризм  – це ціла сфера життя, що охоплює мільйони людей, сприяє пожвавленню регіональних, республіканських, міжнародних обмінів та людських контактів.

Тульчинський район славиться історико-культурними пам’ятками, неповторними краєвидами, багатою духовною спадщиною, безцінними рекреаційними ресурсами унікальної незайманої природи.

Завдяки високому професіоналізму фахівців туристичної сфери та їх  активній діяльності перлини культури, історії, природи нашого уславленого краю презентуються його гостям, підвищуючи імідж району.

Дякуючи партнерству державних та місцевих органів, приватних підприємств та громадських організацій туристична галузь району набуває динамізму, стає взаємовигідною і для туристичної індустрії, і для туристів.

Бажаю усім працівникам туристичної сфери Тульчинського району невичерпної енергії для реалізації усіх задумів і мрій, успіхів, натхнення та нових здобутків, а користувачам туристичних послуг - завзяття, наснаги, цікавих зустрічей і відкриттів у пізнанні світу!

 

Голова районної ради                  Василь Неборецький

Повернутись