Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати усіх рівнів!

07.12.17

Прийміть щирі вітання з Днем місцевого самоврядування – державним святом, яке є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні.

Цей день стоїть в ряду дат пов’язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії, він об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі.

Висловлюємо  вдячність депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме ви, представляючи інтереси громади, забезпечуєте право кожного бути почутим.

У цей святковий день особливі слова подяки всім ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі служінню людям, розвитку та зміцненню територіальних громад. Ми глибоко поважаємо Ваш неоціненний досвід, який і сьогодні служить на благо суспільства.

Нехай свято додасть усім нам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля спільного добра і благополуччя.

Щиро бажаємо усім працівникам органів місцевого самоврядування, депутатам, кожному мешканцю Тульчинщини миру, міцного здоров’я, великого людського щастя, щедрого достатку.

 

Голова  районної ради                                           О. Авраменко

Голова районної державної адміністрації             М. Підболячний

 

 

 

Повернутись