Вітання до дня місцевого самоврядування

04.12.20

Шановні  працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати рад всіх рівнів!
Щиро вітаю вас із Днем місцевого самоврядування – святом, яке хочеться назвати всенародним, бо причетні до нього всі, хто наділений правом обирати і бути обраним, носити звання посадової особи місцевого самоврядування.

Відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні.

Це професійне свято засвідчує ту високу  роль, яку виконують органи публічної влади в житті окремої громади, району, області, всієї держави.

Сьогодні, в час реформування та перезавантаження влади на місцях, в результаті проведення місцевих виборів, органи місцевого самоврядування розуміють свою відповідальність і основне призначення. 

Не є виключенням і новообрана Тульчинська районна рада, діяльність якої є відкритою, прозорою та спрямованою на консолідацію усіх політичних сил задля задоволення життєвих потреб населення. 

Нині на порядку денному досить багато проблем, розв’язання яких дасть можливість розвиватися стабільно та впевнено. 

   Щиро дякую усім працівникам органів місцевого самоврядування за те, що демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність та небайдужість.

Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай їхній багатий досвід діяльності в органах самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас.

В час реформування органів місцевого самоврядування та виконавчої влади основний тягар повсякденних турбот лягає на плечі новообраних голів рад та депутатів усіх рівнів,  які несуть відповідальність за стан справ перед своїми виборцями.

 Це люди, які мають вагомий авторитет у трудових колективах, серед виборців, постійно дбають про їх інтереси, по-справжньому піклуються про відродження населених пунктів, розсудливо і мудро приймають рішення, виходячи з власного життєвого досвіду і професійної майстерності.

У цей святковий день хочу побажати усім представникам органів місцевого самоврядування, їх громадам процвітання, впевнено крокувати єдино вірним обраним шляхом, натхненної, творчої праці, спрямованої на подальший розвиток громад.

Бажаю усім  міцного здоров'я, добробуту й злагоди у ваших родинах, нових успіхів у справі служіння своїй громаді, рідному краю і нашій Україні!

Нехай щира людська вдячність та повага будуть вашою нагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають ваші серця серед щоденних турбот.

Зі святом усіх нас!

 

З повагою голова

Тульчинської районної ради                                   Василь Неборецький

Повернутись