«Промінь надії» в Тульчині святкує рік!

05.06.18

Саме в дітях продовження роду людського й здійснення усіх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Батьки "особливих дітей" радіють набагато простішим речам, таким як нове слово, новий рух, посмішка. Нашому дитячому реабілітаційному центру "Промінь надії" виповнився РІК. Перша маленька річниця, але вона сповнена великими здобутками і перемогами наших промінчиків над своїми страхами, невпевненістю, розгубленістю …

Нещодавно на свято завітали народний депутат України І. Спориш, голова районної ради О.Авраменко, заступник голови районної державної адміністрації Глізнєцов В.М., керівники сільськогосподарських підприємств та установ, які також є меценатами. В цей день реабілітаційний центр отримав багато подарунків, посмішок, підтримки.

Також на заході слова подяки отримали голова ГО "Життя та розвиток громад" Лариса Білозір та професійні кондитери компанії Kenwood Тетяна та Марина, які провели чудові майстер класи з приготування мармеладу та розмальовки печива. Свято стало казково солодке. Діти та дорослі були в захваті.

 
 
Повернутись