Привітання з Днем працівника соціальної сфери України

05.11.21

Життя людини до тих пiр мaє цiннiсть, 

поки людинa може допомaгaти iншим.

Iвaн Фрaнко

У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Це свято працівників сервісних центрів пенсійного фонду, територіальних центрів соціального обслуговування, управління соціального захисту населення, районних філій центрів зайнятості, служб по роботі з дітьми та молоддю, відділень фонду соціального страхування.

Щиро вітаємо із професійним святом людей, які обрали для себе справою життя нелегку і гуманістичну місію – постійну, багатогранну і всебічну підтримку та захист всіх, хто найбільше цього потребує в нашому суспільстві.
Соціальні працівники – це люди, які за професійним обов’язком, а головне – за покликом душі, надають допомогу людям похилого віку та людям з особливими потребами, хворим і сиротам, багатодітним і малозабезпеченим, безробітним і ветеранам війни тощо.
Виконання цієї місії неможливе без доброти, такту, а часом і самозречення. Дякую вам за служіння обраній справі, професіоналізм і витримку, любов і співчуття. Впевнений, що ви і надалі з притаманними вам сумлінням і самовідданістю, спрямовуватимете свої зусилля задля досягнення нової якості життя наших громадян.

Нехай благодатна осіння пора наповнить ваші серця теплом і відчуттям потрібності людям, життя сповниться миром, злагодою, стабільністю, добробутом, любов’ю і впевненістю у майбутнє!

Голова районної ради                                        Василь Неборецький

05 листопада голова Тульчинської районної ради Василь Неборецький привітав з професійним святом працівників Тульчинського сервісного центру Головного управління Пенсійного фонду Вінниччини та Тульчинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості зазначивши, що сьогодні це оновлені модернізовані сервісні центри, які відрізняються не лише візуально, а й демонструють якісно новий підхід до процедури надання послуг.

Голова районної ради Василь Неборецький висловив вдячність керівникам відповідних структур та працівникам колективів за сумлінну працю, впровадження сучасних методів роботи, професійність, тактовність та доброзичливість під час виконання службових обовязків.

За плідну працю, вагомий внесок у виконання завдань, пов’язаних з реалізацією державної політики зайнятості та пенсійного забезпечення в Україні, вжиття належних заходів щодо соціального захисту населення району, високий рівень професіоналізму, компетентність та з нагоди Дня працівника соціальної сфери України грамотами районної ради нагороджені сервісні центри Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області та районні філії Вінницького обласного центру зайнятості:

Відділ обслуговування громадян №17 (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області (м. Тульчин)

Піщанський сервісний центр Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області

Крижопільський сервісний центр Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області

Томашпільський сервісний центр Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області

Крижопільська районна філія Вінницького обласного центру зайнятості

Томашпільська районна філія Вінницького обласного центру зайнятості

Піщанська районна філія Вінницького обласного центру зайнятості

Тульчинська районна філія Вінницького обласного центру зайнятості. 

 

Повернутись