Працівників поліції привітали очільники району

04.07.22

 

4 липня голова Тульчинської районної ради Василь Неборецький привітав працівників поліції району із сьомою річницею створення Національної поліції України.

Щодня ви несете службу, забезпечуєте правопорядок і спокій в районі. Завдяки вам жителі району та вимушені переселенці, які тут залишились, почуваються у безпеці, – звернувся до поліцейських Василь Неборецький. –Сьогодні, коли рашисти напали на Україну, ви стали мужніми воїнами та захисниками всієї держави. Нехай же вам завжди вистачає здоров’я, сил, витримки та оптимізму! Добра та миру вам та вашим рідним! Бережи вас Бог! Слава Україні!

Поліцейських також привітали начальник Тульчинської районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк, заступник начальника ГУНП у Вінницькій області Ігор Волокітенко, керівник Тульчинської окружної прокуратури Пилип Хоменко, міський голова Валерій Весняний.

Кращих поліцейських району відзначено Почесними грамотами.

Довідково.

4 липня 2015 року в Києві перші патрульні поліцейські прийняли присягу на Софійській площі. Відтоді в Україні відзначається День Національної поліції України.   

Повернутись