Засідання позачергової сесії Тульчинської районної ради восьмого скликання

18.12.20

Сьогодні, 18 грудня  2020 року, під головуванням голови районної ради Василя Неборецького відбулась позачергова сесія Тульчинської районної ради восьмого скликання. В  роботі другого пленарного засідання сесії   брали участь 37 депутатів.  

На сесію запрошувались голови Тульчинської, Томашпільської, Піщанської, Крижопільської районних державних адміністрацій, начальники фінансових управлінь райдержадміністрацій,   голови міської, селищних та сільської рад району, керівники  підприємств, установ, організацій району, представники політичних партій, засобів масової інформації.

До порядку денного позачергової сесії районної ради внесено 46 питань, всі проєкти рішень  були попередньо погоджені на засіданнях постійних комісій районної ради.

            Зокрема депутати проголосували за проекти рішень про початок реорганізації Томашпільської, Піщанської та Крижопільської районних рад шляхом приєднання до Тульчинської районної ради Вінницької області.

На другому пленарному засіданні сесії також були розглянуті питання про внесення змін до бюджетів вищеназваних районів, затверджено звіти про їх виконання та розпорядження голів райдержадміністрації з фінансових питань.

Начальником фінансового управління райдержадміністрації Євгенією Ніколаєнко було представлено бюджетну програму соціально-економічного розвитку Тульчинського району та районний бюджет на 2021 рік.

Депутати розглянули цілий ряд проектів рішень, що стосуються виходу Тульчинської районної ради із складу засновників закладів освіти, культури, охорони здоров’я району.

Не одностайно депутати проголосували за проект рішення про вихід із складу засновників комунального некомерційного підприємства «Тульчинська центральна районна лікарня» Тульчинської районної ради.

Зокрема депутат Олександр Онищенко у своєму виступі зосередив увагу на необхідності збереження статусу лікарні районного рівня.

В обговоренні даного питання також брали участь депутати Лідія Семенюк та Валентин Панчук.

Голова районної ради Василь Неборецький зосередили увагу депутатів на не можливості фінансування центральної районної лікарні з районного бюджету в наступному році.

Виконуюча обов’язки головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Тульчинська центральна районна лікарня» Галина Роспутна надала  інформацію про  роботу підприємства в нинішніх умовах.

Після обговорення даного питання депутати підтримали даний проект рішення більшістю голосів.

До порядку денного сесії також були включені питання про ліквідацію Територіального центру соціального обслуговування Тульчинського району, про початок реорганізації КП «Тульчинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» шляхом приєднання до КНП «Тульчинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тульчинської міської ради та про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тульчинського району в комунальну власність Тульчинської міської ради.

 

З усіх питань порядку денного другої позачергової сесії районної ради прийнято відповідні рішення.

 

Повернутись