Південний госпітальний округ очолила лікар з Томашполя

05.05.18

4 травня, відбулося засідання госпітальної ради за участю заступника голови облдержадміністрації Ігоря Івасюка, а також директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Людмили Грабович.

Відвідати всі лікувальні заклади, які входять до складу Південного госпітального округу, перевірити їх відповідність вимогам сьогодення, а також наблизити медичну допомогу до жителів планує головний лікар Томашпільської центральної районної лікарні Олена Краківська, яку сьогодні обрали керівником госпітальної ради цього округу.

 «Разом із членами госпітальної ради ми хочемо ознайомитися з роботою усіх лікувальних закладів округу, оцінити їх матеріально-технічну базу, а також кадрове забезпечення,  щоб підготувати детальний план розвитку  цих медичних установ. Ми маємо на меті знаходити спільні рішення як з громадою округу, так і з органами влади. Наша робота буде спрямована на пацієнта», - підкреслила Олена Краківська.

До складу госпітальної ради, яка налічує 16 членів, увійшли головні лікарі та їх заступники, а також фінансисти, депутати, науковці та керівники об’єднаних громад. Між іншим, заступником голови госпітальної ради обрали голову постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення  Ярослава Хребтія.

На сьогодні куратором округу є начальник управління лікувально-профілактичної допомоги населенню обласного Департаменту охорони здоров’я Ольга Задорожна.

Також, під час заходу директор Департаменту охорони здоров'я ОДА запропонувала розпочати ознайомлення з лікувальними установами Південного госпітального округу та завершити цей процес до кінця літа.

 


 

Повернутись