Під час Міжнародного Шевченківського свята письменники відвідали Тульчинщину

29.05.18
Упродовж 24 - 26 травня в області відбулося Міжнародне Шевченківське свято "В сім'ї вольній, новій", яке, до речі, минулого разу було на Вінниччині 27 років тому - в травні 1991 року! 25 травня наш район відвідала делегація митців зі всіх куточків України та зарубіжжя: керівник групи - поетеса і перекладач Руслана Мельничук, польська поетеса і мистецвознавець Божена Боба-Дига, український поет і Шевченківський лауреат Анатолій Кичинський з м. Херсон, українська поетеса і прозаїк Ганна Кревська з Полтавщини, українська поетеса Сніжана Вечорка з м. Суми, казахський письменник і науковець Рустем Жангожа.
Делегацію урочисто зустріли на кордоні Немирівського і Тульчинського районів. Митці разом з керівництвом району взяли участь у покладанні квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку в Тульчині. Далі в конференц-залі адміністративного будинку районної ради та райдержадміністрації відбулася зустріч-бесіда письменників з головою райдержадміністрації райдержадміністрації Миколою Підболячним, заступником голови районної ради Надією Григорьєвою, заступником Тульчинського міського голови Аллою Поваляєвою та іншими посадовцями.
Після огляду палацу Потоцьких та екскурсії по місту делегація спілкувалася з місцевими митцями РЛМО «Оберіг», педагогами і творчою молоддю в районній бібліотеці. Спілкування тривало півтори години - позитивних вражень було багато! «Оберегівці» подарували гостям свої авторські книги та колективну збірку з нагоди Кобзаревого свята (містить 33 твори 13 авторів).
Ознайомлення з культурною спадщиною району продовжилося для гостей в с. Тиманівка, звідки гості повернулися до м. Вінниці. Райдержадміністрація дякує всім, хто допоміг достойно зустріти митців на Тульчинській землі!
Повернутись