ОТГ Вінниччини отримають 45,7 млн. грн. субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури

06.07.17

В селекторній залі облдержадміністрації під головуванням директора Департаменту міжнародного співробітництв та регіонального розвитку Володимира Мережка, 5 липня, відбулась нарада за участю представників профільних структурних підрозділів облдержадміністрації, Головного управління Державної служби України з цивільного захисту у Вінницькій області, Вінницького відокремленого підрозділу Установи «Центр Розвитку Місцевого Самоврядування» та голів об’єднаних територіальних громад стосовно питань надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

 Володимир Мережко поінформував присутніх щодо умов надання субвенції:

«Згідно затвердженої постанови Уряду, у 2017 році на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад було виділено 1,5 млрд. грн., а згідно розподілу ОТГ Вінниччини отримають 45,7 млн. грн. субвенції. Цьогоріч також було визначено важливі пріоритетні напрямки реалізації проектів, а саме: створення нового освітнього простору, центрів безпеки та цивільного захисту, модернізація центрів надання адміністративних послуг та амбулаторій. Тому прошу звернути увагу на це при написанні проектних заявок».

Крім того, посадовець зазначив, що на сьогоднішній день до облдержадміністрації для розгляду та підготовки відповідного висновку надійшло 33 проектні заявки від 14 ОТГ  на загальну суму 23 млн. грн. Підготовлено висновки до 17 проектних заявок по 5 ОТГ, на розгляді знаходиться ще 16 проектів від 9 ОТГ.

Заступник директора Департаменут фінансів облдержадміністрації Олександр Горба розповів учасникам наради про затверджений порядок використання субвенції, а також про результати роботи об’єднаних територіальних громад за перше півріччя, згідно яких усі ОТГ виконали планові показники дохідної частини.

Директор Вінницького відокремленого підрозділу Установи «Центр Розвитку Місцевого Самоврядування» Олег Левченко коротко проінформував про зміни чинного законодавства України в частині розробки проектів, направлених на розвиток інфраструктури в рамках перспективного плану Вінниччини.

Також усі присутні взяли участь у відео-нараді з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України під головуванням заступника Міністра Лева Парцхаладзе щодо підвищення якості підготовки проектів, що фінансуються за рахунок коштів субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2017 році.

Під час відео-наради голови ОТГ мали нагоду отримати кваліфіковані відповіді на проблемні питання підготовки проектних заявок. У свою чергу, Лев Парцхаладзе закликав голів ОТГ до більш активної подачі документів.

Повернутись