Участь у онлайн-нараді

31.05.21

31 травня 2021 року голова Тульчинської районної ради Василь Неборецький брав участь в нараді з головами районних державних адміністрацій, районних рад та територіальних громад за участі керівників структурних підрозділів Вінницької обласної державної адміністрації, яка відбулась в онлайн-режимі.

По питанню щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту і діяльності аварійно рятувальних служб проінформував Дев’ятий С.М. - заступник директора Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Вінницької ОДА.

Спільно із директором Департаменту фінансів обласної державної адміністрації Копачевським М.А. обговорено питання «Про стан надходження доходів місцевих бюджетів за 4 місяці поточного року та додаткове наповнення доходів у 2021 році.

Учасники наради також заслухали інформацію начальника служби у справах дітей обласної державної адміністрації Дорош Т.С. «Про дотримання прав дитини в умовах створення територіальних громад» та ряд інших питань.

Повернутись