Новорічно-Різдвяні привітання юних спортсменів району

29.12.17
27 грудня за ініціативи голови Тульчинської райдержадміністрації М.В.Підболячного та заступника голови районної ради Н.І.Григорьєвої, у конференцзалі районної ради відбулася зустріч з юними вихованцями Тульчинської ДЮСШ ФК «Патріот-юніор».
Протягом року юні футболісти здобули чимало перемог на теренах України та стали призерами міжнародних змагань. Вітаючи вихованців нашого клубу М.В.Підболячний відзначив, що перемоги, які здобували юнаки змушують суперників поважати футбольні традиції тульчинського краю. Враховуючи розкутий стиль спілкування,  М.В.Підболячний запропонувам вихованцям ДЮСШ пригадати та поділитись незабутніми хвилинами та враження  від участі в у турнірах, що принесли перемоги команді.
За отримані спортивні здобутки районною державною державною адміністрацією та районною радою було відзначено гравців ФК «Патріот-юніор» грамотами відповідного гатунку.
На завершення зустрічі команда отримала від керівництва району комплект сучасної футбольної форми «Lotto» та новий професійний футзальний мяч.
А підсумувало зустріч яскраве колекктивне фото та вітання голови райдержадміністрації з новорічно-різдв’яними святами.
Повернутись