ТОВ «Вінницягаз Збут» запускає нові тарифи на газ для населення

20.04.21

З 1 травня побутові споживачі ТОВ «Вінницягаз Збут» зможуть обирати для себе зручний тариф на газ. Компанія підготувала для своїх клієнтів кілька цікавих комерційних пропозицій. Серед них — ТАРИФ «ТВІЙ ГАЗ РІЧНИЙ», «ТВІЙ ГАЗ РІВНИЙ ПЛАТІЖ», «ТВІЙ ГАЗ МІСЯЧНИЙ» та «ТВІЙ ГАЗ НА ЗИМУ».

Умови та особливості нових тарифів

Аби убезпечити побутових споживачів від різких коливань ціни на газ, Уряд ініціював встановлення річної фіксованої вартості газу для населення. Так, всі побутові споживачі газу відповідно до постанови НКРЕКП, з 1 травня будуть автоматично переведені на річний контракт. У «Вінницягаз Збут» він називатиметься тариф «ТВІЙ ГАЗ РІЧНИЙ».

Серед переваг цього тарифу є те, що ціна газу протягом року може змінитися лише у бік зменшення, а клієнту не потрібно збирати документи і підписувати новий договір. При цьому споживачі, як і раніше, повинні будуть передавати показники лічильника і сплачувати за газ щомісяця.

Окрім того, 1 травня ТОВ «Вінницягаз Збут» запроваджує тариф «ТВІЙ ГАЗ РІВНИЙ ПЛАТІЖ». Він дозволить розподілити фінансове навантаження на сімейний бюджет рівномірно на 12 рівних частин. Річний обсяг споживання клієнта множиться на ціну, зафіксовану на рік. Споживач щомісяця сплачує 1/12 частину отриманої суми, незалежно від обсягу споживання, а показання лічильників передає як і раніше. В кінці строку дії тарифу постачальник здійснює звірку показників та проводить перерахунок. Якщо клієнт використає менше запланованого обсягу газу, зекономлена сума повернеться на його рахунок або може бути використана для майбутніх оплат.

Перевагою тарифу «ТВІЙ ГАЗ РІВНИЙ ПЛАТІЖ» стане його нижча ціна від тарифу «ТВІЙ ГАЗ РІЧНИЙ». Однаковий щомісячний платіж впродовж року дозволить повністю спланувати свої витрати на рік вперед. До того ж тариф передбачає знижку на газ для тих, хто перейде на нього до 1 серпня 2021 року. Діятиме він протягом 12 місяців з моменту підписання клієнтом нової Заяви-приєднання. Зафіксувати свою згоду на зміну умов можна буде через Особистий кабінет, вебсайт постачальника, кол-центр, мобільний додаток або у відділеннях компанії та Центрах обслуговування споживачів.

Серед пропозицій компанії і тариф «ТВІЙ ГАЗ МІСЯЧНИЙ». Ціна газу у межах цього тарифу буде ринковою та публікуватиметься на сайті постачальника щомісяця за п’ять днів до початку періоду постачання. Серед переваг цього тарифу є те, що ціна на газ буде ринковою та можливо нижчою під час весняно-літнього сезону.

Також компанія запустить тариф «ТВІЙ ГАЗ НА ЗИМУ». Він стане продовженням традиційної акції «ТВОЯ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ» і дозволить споживачам створити власний газовий запас на опалювальний період. Зокрема, під час опалювального сезону 2020/21 року ця акція дозволила клієнтам ТОВ «Вінницягаз Збут» зекономити майже 6 мільйонів гривень.

Ціни на блакитне паливо у рамках нових тарифів будуть оприлюднені 25 квітня — за п’ять днів до початку періоду постачання.

Всю актуальну інформацію про умови річного контракту та інших газових тарифів відстежуйте на вебсайті «Вінницягаз Збут», на сторінці компанії у Facebook та в Особистому кабінеті споживача.

прес-служба ТОВ «Вінницягаз Збут»

Повернутись