Нарада в освітній галузі району: новини, розвиток, завдання

28.03.19
27 березня 2019 року в конференц-залі Тульчинської районної ради проведено нараду відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської райдержадміністрації та директорів закладів загальної середньої освіти району.
Зі вступним словом до присутніх звернувся виконуючий обов’язки начальника відділу освіти, молоді і спорту Сергій Чепернатий. У своєму виступі він звернув увагу на деякі аспекти функціонування закладів освіти Тульчинського району на сучасному етапі та заходи по забезпеченню благоустрою навчальних закладів. 
Про підсумки проведення методичної роботи у 2018/2019 років та порядок завершення атестації педагогічних працівників виступила Вікторія Фурман, завідувач районного методичного кабінету. Присутнім був запропонований перегляд публікацій з цього питання. Директори закладів загальної середньої освіти мали можливість відслідковувати результати роботи педагогічних колективів з окреслених питань.
Про роботу інклюзивно-ресурсного центру (ІРЦ) та порядок використання освітньої субвенції для впровадження інклюзивного навчання повідомила Світлана Боєва, директор ІРЦ.
З повідомленнями з різних питань виступили:
 Камінський В.В., головний спеціаліст відділу освіти, молоді і спорту, - про деякі питання щодо документів про загальну середню освіту та орієнтовні вимоги до змісту атестаційних робіт учнів 9 класу;
СІдовичев В.В., директор  Крищинецького ЗЗСО – про участь  у роботі круглого столу «Технологія створення опорної школи в умовах освітнього простору»;
Котовська Л.І., депутатрайонної ради, директор  Крищинецького ЗЗСО – про проект «Активний вчитель з харизмою», реалізований Фундацією “FERSO” (Польща) та Вінницькою обласною асоціацією органів місцевого самоврядування за фінансової підтримки Маршалківської управи Лодзинського воєводства.
 
Повернутись