На Вінниччині поліцейські склали 40 адміністративних протоколів за порушення правил карантину

23.03.20
 

Про це повідомляють на офіційному сайті ГУНП у Вінницькій області. З метою запобігання поширення COVID-19 на території обласного центру та області поліцейські перевіряють дотримання громадянами введених карантинних обмежень. За порушення правил карантину до адміністративної відповідальності працівники поліції притягнули 40 осіб.

Найбільше правопорушень за статтею 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно протиепідемічних правил і норм)  поліцейські зафіксували з боку підприємців, які здійснювали торгівельну діяльність. Задокументовано таких 17 фактів. 12 адміністративних протоколів складено на керівників торгових закладів та установ харчування, 7- відносно перевізників та 4 – на керівників підприємств, установ, організацій.   

Ці правопорушення зафіксовані у місті Вінниці, Оратівському, Тульчинському, Чечельницькому, Бершадському, Ямпільському, Барському, Могилів-Подільському, Погребищенському, Козятинському, Хмільницькому, Немирівському та Жмеринському районах.

Для вжиття заходів щодо запобігання, поширення коронавірусу та посиленню публічної безпеки і порядку на території Вінницької області задіяно майже 500 поліцейських та близько 100 військовослужбовців Національної гвардії. Вони працюють в складі 26 піших та 161 автопатрулів. 

Поліція продовжує нести службу в посиленому режимі.   

Повернутись