На Вінниччині 21 автомобіль передали поліцейським офіцерам громад

02.11.21

На Вінниччині поліцейським офіцерам громад передали 21 автомобіль. Ключі від службового автотранспорту та сертифікати учасника проєкту «Поліцейський офіцер громади» вручили керівникам громад та поліцейським 2 листопада.

Заступник голови Національної поліції України – керівник патрульної поліції Олександр Фацевич подякував головам громад за підтримку. Він також зазначив, що автомобілі громади закупили за свої кошти.

- Це ще один крок для безпеки громад. Дякую керівництву громад, тому що ви почули поліцію. Ви розумієте безпекову проблему у ваших населених пунктах і долучилися до проєкту «Поліцейський офіцер громади», - сказав Олександр Фацевич. – Це уже навіть не проєкт, це – працюючий підрозділ, який має довіру в населення і вже показує дуже хороші результати. Найголовніше, що, співпрацюючи з територіальними громадами, вони роблять важливу річ – наближують поліцію до населення.

Голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий нагадав, що ще на початку року в обласній Раді між територіальними громадами і керівництвом Нацполіції Вінниччини були підписані Меморандуми про співпрацю.

- Сьогодні вже маємо його практичну реалізацію. У громадах працює 31 поліцейська станція, 58 офіцерів громад. І це лише початок, - зазначив Вячеслав Соколовий. –  Технічне оснащення - це завжди вищий рівень реагування і можливість вчасно приходити на допомогу. Поліцейським бажаю якісної роботи. Успіху, спокою, порядку і розвитку - громадам.

Привітав поліцейських і голів громад голова облдержадміністрації Сергій Борзов.

Начальник ГУ Нацполіції у Вінницькій області Іван Іщенко зазначив, що впровадження проєкту «Поліцейський офіцер громади» має на меті покращення безпеки в громадах.

–  Наша головна мета – щоб на Вінниччині громадяни почували себе безпечно, - сказав він. – Уже відібрано 94 кандидати, які працюватимуть офіцерами громад, майже 60 –  уже приступили до виконання обов’язків, 36 –  ще будуть проходити 4-місячне навчання.  Дуже вдячний головам громад, що йдете на співпрацю!

Службові автомобілі для поліцейських громад отримали:

- Вінницька територіальна громада;

- Жмеринська територіальна громада;

- Війтівецька територіальна громада;

-  Брацлавська територіальна громада;

- Джулинська територіальна громада;

- Глуховецька територіальна громада;

- Козятинська територіальна громада;

- Вороновицька територіальна громада;

- Іллінецька територіальна громада;

- Калинівська територіальна громада;

- Вапнярська територіальна громада;

- Шаргородська територіальна громада;

- Якушинецька територіальна громада;

- Райгородська територіальна громада;

- Мурованокуриловецька територіальна громада;

- Ладижинська територіальна громада;

- Немирівська територіальна громада;

- Тростянецька територіальна громада;

- Крижопільська територіальна громада;

- Чернівецька територіальна громада;

- Станіславчицька територіальна громада. 

                      

Повернутись