НА ГОСТИНИ ДО ЛЕОНТОВИЧА

12.12.17

Леонтовича гостинно відчинилися перед шанувальниками та учасниками літературно-вокальної вечірки «На гостини до Леонтовича», що відбулася 11 грудня 2017 року з нагоди 140-ї річниці від дня народження композитора.

    Усіх хто потрапив в зали музею, огортало тепло душ та сердець. По залах  із текстами нот ходили «єпархіалки», звучала скрипка, фортепіано, вокал, читались вірші про  Миколу Леонтовича. І в цьому вихорі дійства незримо серед всіх  присутніх був сам МАЕСТРО.  Адже всі посміхались, у всіх на устах звучала музика, яка об’єднувала  та дарувала незабутні емоції.

В домі Леонтовичів завжди було затишно, привітно, навіть тоді, коли насправді руки композитора не могли  втримати олівець від  холоду в будинку.

     Музей-квартира М.Д.Леонтовича в Тульчині  - будиночок,  в якому композитор проживав та писав свої геніальні твори, живе і дихає в ім‘я  України та українського народу.

     На заході були присутні: заступник голови районної ради Надія Іванівна Григорьєва, міський голова Валерій Михайлович Весняний, заступник міського голови Алла Анатоліївна Поваляєва,  начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Катерина Василівна Третьякова, викладачі та студенти Тульчинського училища культури.

     Цікаву та змістовну програму підготували Любов та Станіслав Прилипки спільно з працівниками Тульчинського краєзнавчого музею, залучивши студентів училища та учнів Тульчинської дитячої музичної школи. 

    

                                         І.

 

 

 

 

 

 
 
Повернутись