Святкування Дня медичного працівника в Студенянській територіальній громаді

18.06.21

18 червня в Студенянській територіальній громаді відбулись урочисті заходи до Дня медичного працівника.

З цієї нагоди до Студенянської громади завітав депутат Тульчинської районної ради Сергій Полішевський. Звертаючись до колективу комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Студенянської сільської ради» у своєму вітальному слові депутат районної ради зазначив, що медики представляють одну з найшляхетніших професій, адже оберігають найбільший дар Господній – людське життя! Представники медичної галузі Студенянської громади постійно демонструють високий професіоналізм, вміння швидко приймати рішення в екстремальних ситуаціях задля порятунку здоров’я і життя людей.  

У своєму щоденному служінні, зазначив депутат звертаючись до медиків, ви не маєте права на спокій, відпочинок чи навіть страх. І вдень, і вночі ви поруч, аби встигнути допомогти хворому!

Від імені депутатського корпусу Тульчинської районної ради депутат районної ради Сергій Полішевський висловив вдячність усім медикам громади та побажав, щоби їх  невтомна праця була належно оцінена державою та суспільством, а серця сповнювались радістю від професійних перемог і нових досягнень!

За багаторічну сумлінну працю в галузі охорони здоров’я, професіоналізм, компетентність, відданість справі почесною грамотою Тульчинської районної ради нагороджено медичну сестру комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Студенянської сільської ради - Владиславу Житкевич.

Повернутись