Кроки до розвитку громад

01.03.18
27 лютого 2018 року в залі засідань районної ради відбувся III регіональний форум «КРОКИ ДО РОЗВИТКУ ГРОМАД».
В роботі форуму взяли участь голови та представники сільських рад, освіти, культури, медицини, громадські організації, активні громадяни.
З вітальним словом до учасників форуму звернулись голова Тульчинської районної ради Олексій Авраменко, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Побережник, голова Тульчинської міської об’єднаної громади Валерій Весняний.
З вітальним словом та виступом на тему «Обласний конкурс розвитку територіальних громад як один із кроків до вирішенні проблем розвитку сільських територій з написанням міжнародних грантів» звернулась Лариса Білозір – депутат Вінницької обласної ради, голова комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції, міжнародного і міжрегіонального співробітництва, директор з розвитку Громадської Організації «Соціальний центр МХП».
На форумі обговорювались питання щодо залучення ресурсів на реалізацію проектів розвитку громад, вимоги та особливості підготовки проектів на участь в 15-му обласному конкурсі громад, реалізація природоохоронних заходів, підтримка людей з інвалідністю, енергозбереження та інше.
Про втілення проектів розвитку територіальних громад Тульчинського району за 2017 рік інформувала  начальник управління економіки Тульчинської райдержадміністрації Юлія Дудкевич.
 
Вернуться
 
Повернутись