Святкування в районі 25 річниці Конституції України

25.06.21

25 червня в районі відбулись урочистості з нагоди відзначення 25 річниці Конституції України.

В ході офіційної частини заходу присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх загиблих за незалежність України.

У виступах під час урочистого заходу, акцентовано увагу на тому, що наша держава, зробивши європейський вибір, у  непростій боротьбі відстоює територіальну цілісність і свободу. І в ці дні ми особливо розуміємо важливість Основного Закону, який захищає наші державні символи, нашу мову, кордони, права кожного громадянина України.

Основою Конституції України є демократичні цінності, які єднають нас із країнами світового співтовариства, ідеали справедливості, рівності та верховенства права. Життя, здоров`я, честь і гідність, недоторканністьі безпека визнані найвищою цінністюу нашійдержаві.

Ми всі повинні пам’ятати, як багато залежить від кожного з нас, адже дотримання законодавства, повага до своєї держави, її історії, традицій мають стати життєвими принципами кожного.

Без сумніву, усіми прагнемо, щоб задекларовані права були повсякденною реальністю, щоб люди впевнено дивилися у майбутнє.

У переддень свята посадовці побажали усім жителям територіальних громад району миру і злагоди в нашій великій українській родині, зміцнення добробуту, глибокої віри в наш народ і світле майбутнє України.

Голова районної ради Василь Неборецький, голова Тульчинської районної державної адміністрації Олександр Гаврилюк та міський голова Валерій Весняний вручили почесні грамоти районної державної адміністрації, районної та міської рад представникам галузей освіти, культури, медицини, агропромислового сектору, керівникам державних структур, громадських організацій, учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС, учасникам бойових дій, депутатам всіх рівнів та сільським, селищним, міському секретарям місцевих рад Тульчинського району.

Творчі колективи Тульчинської міської ради додали святкового настрою учасникам урочистого заходу з нагоди визначного державного свята.

Повернутись