ТОВ " Вінницягаз Збут" повідомляє ціну на природний газ з травня 2021 року

27.04.21

ТОВ " Вінницягаз Збут" повідомляє ціну на природний газ з травня 2021 року

ТОВ " Вінницягаз Збут" повідомляє ціну на газ для побутових споживачів у рамках двох тарифів - «Твій газ Річний» та «Твій газ Місячний».

Відтак, вартість природного газу для побутових споживачів, які оберуть базову пропозицію – тариф «Твій газ Річний» з 1 травня 2021 року буде становити 7,99 грн за кубометр.

Перевагами для користувачів цього тарифу стануть:

  • Ціна газу упродовж року може змінитися лише у бік зменшення.
  • Не потрібно збирати документи і підписувати новий договір.
  • Передавати показники лічильника і сплачувати за газ потрібно як і раніше.

Нагадаємо, що введення річного тарифу було ініційоване Урядом та національним регулятором. Для споживачів воно має бути страховкою від цінових коливань та гарантією стабільної ціни впродовж року.

Вартість газу для споживачів, які оберуть тариф «Твій газ Місячний» , з 1 травня поточного року буде становити також 7,99 грн за кубометр. В енергоодиницях ціна газу дорівнює 0,7559 грн за кВт*год.

Для споживачів варто пам'ятати, що ціна газу в межах тарифу "Твій газ Місячний" буде визначатися поточною ситуацією на ринку, відтак оголошувати вартість газу ТОВ "Вінницягаз Збут" буде щомісяця за 5 днів до початку наступного терміну постачання.

Перевагами даного тарифу :

  • Ціна на газ залежить від ситуації на ринку і встановлюється щомісяця.
  • Є можливість зекономити, якщо газ подешевшає.
  • Передавати показники лічильника і сплачувати за газ потрібно як і раніше.

 Для переходу на споживання палива за тарифом «Твій газ Місячний» потрібно подати постачальнику нову Заяву- приєднання. Це можна зробити у Центрах обслуговування клієнтів 104.ua і відділеннях компанії або через Особистий кабінет 104.ua, вебсайт ТОВ «Вінницягаз Збут» чи контакт-центр.

Ще про дві комерційні пропозиції від постачальника  тариф «Твій газ Рівномірний платіж»  та тариф «Твій газ  На зиму» (раніше – Акція «ТВОЯ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ») буде повідомлено згодом.

Повернутись