На Вінниччині триває робота щодо забезпечення потреб осіб похилого віку та осіб з інвалідністю

14.04.20

На Вінниччині соціальну послугу догляду вдома отримують отримують 17 874 особи похилого віку та осіб з інвалідністю.

Про це повідомив голова облдержадміністрації Владислав Скальський.

«Станом на 12 квітня поточного року, в області додатково виявлено 3532 одиноких осіб похилого віку та осіб з інвалідністю, які потребують допомоги. З них  3342 взято на облік територіальних центрів соціального обслуговування», - зазначив очільник області.

Нагадаємо, що на Вінниччині забезпечено функціонування обласної «гарячої лінії» для надання допомоги особам з інвалідністю та особам похилого віку  за номером 0 800 216 433. Також працюють і гарячі лінії на рівні районів та міст обласного значення зі стаціонарними та мобільними номерами телефону.

Додатково для виявлення осіб, які потребують допомоги, розроблено та запущено онлайн форму, де можна залишити заявку про таких осіб.

«З 25 березня соціальними працівниками області проводиться щоденний телефонний моніторинг забезпеченості осіб похилого віку продуктами харчування, засобами індивідуального захисту та ліками. Загалом, наразі соцпрацівниками було надано понад 112 тисяч консультацій», -  зауважив Владислав Скальський.

Усіма райдержадміністраціями та міськими головами міст обласного значення опрацьовано питання забезпечення осіб зазначеної категорії продуктовими наборами та гарячими обідами.

На Вінниччині особам похилого віку, особам з інвалідністю та багатодітним сім’ям надано 44 875 продуктових наборів та 4 698 гарячих обідів.

З 03 квітня поточного року розпочато відвантаження благодійної допомоги від мережі продуктових магазинів «АТБ» у вигляді продуктових наборів вагою до 12 кг. Для Вінницької області виділено 17481 продуктовий набір.

Для осіб похилого віку та осіб з інвалідністю, які потребують допомоги в самообслуговуванні спрямовано 12 742  продуктових наборів, роздано – 11 422 або 90% від отриманої кількості.

 

Повернутись