Володимир Зеленський підписав заявку на членство України у Європейському Союзі

01.03.22

Україна звертається до Європейського Союзу щодо невідкладного приєднання до ЄС за новою спеціальною процедурою. Про це заявив Президент Володимир Зеленський у зверненні.

– Європейці усвідомлюють, що наші солдати борються за нашу державу, а отже, і за всю Європу. За мир для всіх європейських країн, за життя дітей, за рівноправність, за демократію. І це дає нам повне право зробити таке. Ми звертаємося до Європейського Союзу щодо невідкладного приєднання України за новою спеціальною процедурою, – наголосив Глава держави.

Президент подякував партнерам України за те, що вони поряд з українцями, та водночас зазначив, що мета України – бути разом з усіма європейцями і, головне, – бути нарівні.

– Я впевнений, що це справедливо. Я впевнений, що ми на це заслуговуємо. Я впевнений, що все це можливо, – зазначив Володимир Зеленський.

Документи адресовані Еммануелю Макрону, Президентові Франції, Шарлю Мішелю, Президентові Європейської ради, Урсулі фон дер Ляєн, Президенту Європейської комісії, та Роберті Мецолі, Президенту Європейського парламенту.
Джерело: https://vinrada.gov.ua/volodimir-zelenskij-pidpisav-zayavku-na-chlenstvo-ukraini-u-jevropejskomu-sojuzi.htm

Повернутись