Діалог про Україну: відбувся Конгрес місцевих та регіональних влад

06.03.23

 

4 березня в приміщенні будинку рад керівники 9-ти громад району, районної військової адміністрації в онлайн-форматі долучилися до засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. У відеоконференції брав участь  голова районної ради Василь Неборецький.

Конгрес є потужним інструментом для розв'язання ключових проблем, адже він об’єднує представників усіх ланок вертикалі виконавчої, законодавчої влади та місцевого самоврядування. У час воєнного стану ще більше посилюється роль цього важливого майданчика для взаємодії центральних органів влади та місцевих громад.

Пріоритетними питаннями Конгресу стали:

швидке відновлення як символ української незламності, що відбуватиметься за чітко визначеними напрямками: енергетика, житло, гуманітарне розмінування, критична, соціальна, транспортна інфраструктура, підтримка бізнесу;

безпекова та гуманітарна ситуація на тимчасово окупованих і деокупованих територіях України;

важлива роль громад у розробці механізму компенсації збитків, адже кожний регіон тією чи іншою мірою постраждав від російської агресії;

чітка взаємодія між усіма гілками влади, бо викликів багато, як і завдань;

забезпечення нагальних потреб громадян, оскільки в умовах війни в представників регіональної і місцевої влади свій фронт.

ОБ'ЄДНАНІ ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ!

 

Повернутись