День захисника України

13.10.20

Шановні жителі району!

14 жовтня в Україні з давніх давен вважається особливим днем.

День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня в день святої Покрови Пречистої Богородиці одночасно з Днем Українського козацтва.

               

 Дорогі захисники України, ветерани!

Шановні Тульчинці!

 

Прийміть найщиріші вітання із Днем захисника України!

 

Глибокі традиції вшанування захисників рідної землі 14 жовтня - у день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці сягають ще козацьких часів. 

 

Для нас це свято не тільки народне і релігійне, а й національне. Воно єднає країну, закликає усіх до згуртованості перед сучасними викликами та загрозами. Нині, коли на східних теренах України ведеться боротьба за незалежність і суверенітет держави, маємо бути гідними спадкоємцями духовних цінностей та продовжувачами багатих традицій і славних справ предків.

 

Озираючись на останні надважкі роки, які поділили наше життя навпіл, ми дуже чітко розуміємо, що саме завдяки героїчному подвигу захисників, для яких обов’язок та патріотизм були не просто словами, - завдяки вашому подвигу – Україна сьогодні має можливість бути, розвиватися і з надією дивитися в майбутнє.

Ми вшановуємо і пам'ять тих, хто віддав своє життя у боротьбі за мир, спокій та незалежність нашої держави. Це Грубий Анатолій Васильович із с. Торкова та Ведешин Андрій Олександрович с. Кинашів.

 

Перед вами ми схиляємося, у вас вчимося любити Батьківщину.

У цей величний день ми просимо Пресвяту Богородицю взяти під своє покровительство усіх захисників рідної землі, подарувати їм гарну долю, міцне здоров’я, довголіття, а найважливіше – можливість виконувати свій обов’язок у мирній та процвітаючій Україні.

 

Щиро бажаю вам сили та мужності, добробуту й родинної злагоди, незламної волі в подоланні труднощів військового буття, звершення всіх ваших мрій і побажань, успіхів у повсякденному житті та військовій службі.

 

З Днем захисника України!

З Днем українського козацтва та Покровою Пресвятої Богородиці!

 

Слава Україні!  Слава її захисникам!

Повернутись