День територіальної оборони України

01.10.21

Другий рік поспіль в Україні з’явилася нова військово-історична традиція - відзначати в першу неділю жовтня День територіальної оборони нашої держави.

Враховуючи важливість територіальних військових формувань у забезпеченні обороноздатності та захисту суверенітету і незалежності України, роль складових сектору безпеки та інших суб'єктів, що залучаються до виконання завдань тероборони, а також з метою подальшого розвитку сучасних військових традицій, Президент України у 2020 році запровадив це державне свято своїм Указом, який набув чинності з дня його прийняття.

Це знаменне свято — чергова можливість віддати шану мужності та героїзму воїнам територіальних військових підрозділів, які з 2014 року боронять рідну землю від окупантів на сході України.

Сьогодні ж прикордонний Тульчинський район, як і інші регіони країни, вже має свою бригаду територіальної оборони, що складається з воїнів-резервістів, які проживають на території району.

Від імені депутатського корпусу Тульчинської районної ради вітаємо усіх земляків, причетних до захисту рідної землі, із Днем територіальної оборони України!

Міцного вам здоров’я, добробуту і родинного благополуччя, мужності і відваги та непохитної віри у Перемогу!

Слава Україні!

З повагою,

депутатський корпус та

голова районної ради                                     Василь Неборецький

Повернутись