День пам’яті та примирення

08.05.23

Дорогі ветерани, діти війни,

шановні жителі Тульчинського району!

Давайте разом згадаємо і пом’янемо усіх Героїв Другої світової війни в День пам’яті та примирення – 8 травня та в День Перемоги – 9 травня.

Ці дні присвячені пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірване насильством світового масштабу, людям усіх рас і націй. Тим, хто загинув на фронтах, в окопах, і тим, хто загинув під час бомбардувань, побував  у полоні, концтаборах, чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття.

Сьогодні, як ніколи, ми переживаємо неймовірну гіркоту болю, адже війна росії проти України наблизила нас до історичних подій жорстокої минувшини і зробила їх сьогоденням. Безліч сліз та зруйнованих життів, покинутих домівок, втрачених надій – те, що ми спостерігаємо сьогодні в Україні із-за ворожого російського вторгнення.

Тож, на превеликий жаль, 78-му Перемогу ми, другий рік поспіль, зустрічаємо зі зброєю в руках. Наші українські захисники з честю продовжують героїчні традиції фронтовиків, захищаючи рідну землю від загарбника, проявляючи мужність та героїзм, патріотизм та відданість Україні, відстоюючи її незалежність та територіальну цілісність.

Саме від них, від синів України, залежить доля та майбутнє нашої держави! Саме вони наближають нас до чергової Перемоги, на яку ми всі чекаємо з нетерпінням!

Слава ветеранам Другої світової війни!

Слава нинішнім захисникам Вітчизни!

Слава Україні!

Доземний уклін і безмежна вдячність вам!

І хай незламний дух Великої Перемоги надає нам сил і наснаги!

Мирного нам неба над головою, злагоди та благополуччя повсякчас!

Бережи, Боже, Україну та кожну українську родину від лиха!

 

Голова районної ради           Василь Неборецький

Повернутись