Цифрова блокада рф станом на 14 квітня 2022 року

15.04.22
  • Google One — все. Користувачі з росії, які купили передплату Google One через App Store, стали отримувати листи про її скасування. У них ідеться про те, що Google не зможе обробити платіж. Користувачі з річною підпискою Google One також отримали листи про її скасування.
  • Ізраїльський онлайн-майданчик для фрілансерів Fiverr зупинив свою діяльність у рф. Реєстрація нових облікових записів більше не доступна користувачам із росії, як і використання наявних для купівлі або продажу на платформі.
  • Google видалив додаток Сбербанку на Android із Google Play Market. Раніше додаток було видалено з App Store.
  • Infosys підтвердила закриття представництва у рф. Велика індійська компанія Infosys, що займається розробкою програмного забезпечення, закриває представництво в росії. Цю інформацію генеральний директор IT-гіганта Саліла Пареха підтвердив телеканалу NDTV.

«‎Ми почали переведення нашого бізнесу та всієї нашої роботи за межі рф»‎, — сказав Парех. Проте, за його словами, «Infosys стурбована розвитком подій у регіоні», тому вирішила закрити офіс у Москві. «Ми допоможемо співробітникам у росії переїхати та знайти роботу в інших представництвах, особливо в Східній Європі».

Повернутись