Четвертий OPERAFEST TULCHYN знову почує «Браво!»

12.07.21

Просто неба у Тульчині – малій культурній столиці Вінниччини – на площі Палацу Потоцьких – 27-29 серпня відбудеться знакова мистецька подія в Україні.  Деталі сьогодні озвучили на пресконференції у Вінниці.

«Прем’єри, мюзикли, опери та балети, рок-опера, вогняне шоу та фантастична музична подорож для дітей! Все це чекає вінничан і гостей вже у серпні. Культурне життя на Вінниччині продовжується. Нарешті! І це не може не радувати», –  зазначив Голова ОДА Сергій Борзов, підкресливши, що в умовах ковідної невизначеності та фінансових тисків, минулий сезон музеї, театри, кіно та фестивалі поставили «на паузу».

«Як голова облдержадміністрації, знаю, скільки було докладено зусиль, аби Вінницька область вистояла на карантині. На щастя, ми не опинились у «червоній зоні». Так, заради людського життя довелося жертвувати мистецькими заходами. Але сьогодні можемо говорити не про ковід, а про інше – про культуру. OPERAFEST повертається у Тульчин! Мистецтво – живе!», – наголосив Сергій Борзов.

Нагадаємо, нещодавно на площі Потоцьких був встановлений Рекорд України – 3512 голосів виконали просто неба «Щедрик» Миколи Леонтовича. Наймасовіше хорове виконання легендарної мелодії Вінниччини відбулося у рамках плеяди мистецьких заходів до 30-річчя Незалежності України. До завершення йде і реконструкція самої площі – у рамках державної програми Великебудівництво.

«Відроджується архітектура і ми - разом з нею. Вінничани засумували за живим спілкуванням із артистами. Кожен фестиваль, передусім, – взаємний обмін людською енергією. Тут має бути простір, декорації… І аплодисменти! Це магія! Вірю, що OPERAFEST знову почує «БРАВО!»

Дякую за підтримку генеральному спосору - Благодійному фонду «МХП – Громаді» – це приклад соціально відповідального бізнесу на Вінниччині.

Незмінні й амбасадори оперного фестивалю – народні депутати України Лариса Білозір та Микола Кучер.

Повернутись