Керівники органів місцевого самоврядування навчалися електронному декларуванню

03.11.16

1 листопада представники обласної Ради та  Асоціації органів місцевого самоврядування взяли участь у нараді-семінарі на тему електронного декларування та системи державних закупівель ProZorro.

Відбулись тренінгові заняття, організовані для керівників органів місцевого самоврядування, бухгалтерів та осіб, відповідальних за роботу з персоналом  у Тульчинському районі.  

Перед присутніми виступив депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур, який відповів на численні запитання щодо особливостей формування місцевих бюджетів на 2017 рік, а також розповів про розвиток територій.

Під час засідання головний спеціаліст з питань запобігання корупції сектору режимно-секретної роботи обласної державної адміністрації Андрій Сільницький ознайомив присутніх з впровадженням електронного документообігу і особливостями електронного декларування.

В ході тренінгу також було обговорене питання щодо впровадження системи публічних закупівель в Україні і практичного застосування системи електронних закупівель ProZorro.

Про методику написання грантових проектів поінформував консультант-експерт Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Іщук.

Координував роботу семінару заступник директора Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області Сергій Войтенко.

Повернутись