Асоціація органів місцевого самоврядування визначила завдання на 2018 рік

18.12.17

14 грудня в приміщенні концертної зали «Плеяда» Вінницької обласної філармонії відбулися загальні збори уповноважених представників – членів Асоціації органів місцевого самоврядування.

В роботі асоціації взяла участь делегація від Тульчинського району, в складі представників органів місцевого самоврядування, членів асоціації.

Перед початком відбулося засідання Правління Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування, на якому обговорили  дев’ять питань порядку денного.

Після завершення зібрання Правління розпочалась робота загальних зборів Асоціації. Відкрив його голова обласної Ради, голова Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Анатолій Олійник.

У роботі взяли участь голова облдержадміністрації Валерій Коровій, секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський, члени Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування, представники ЗМІ та громадських організацій, партнери Асоціації, а також волонтер Корпусу Миру США Ешлі Блейк  Нельсон, яка допомагатиме Асоціації з виконанням її статутних завдань, зокрема,  надаватиме допомогу громадам області  в написанні грантів,  навчатиме ефективно та правильно використовувати кошти, що надходять  з різних джерел, допомагатиме з пошуком партнерів та налагодженням співпраці з організаціями як в межах України, так і за кордоном. 

Серед питань порядку денного – «Про нагородження Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради і переможців Конкурсу Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування  «Успішне самоврядування Вінниччини», звіт діяльності Асоціації за 2017 рік та завдання Асоціації на 2018 рік, звіт Ревізійної комісії про перевірку статутної діяльності Асоціації за 2017 рік, «Про членські внески членів Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування на 2018 рік» та питання щодо затвердження бюджету Асоціації на 2018 рік. 

Зі звітом про діяльність Асоціації за 2017 рік виступив перший заступник керівника секретаріату Асоціації – завідувач Центру інвестиційної спроможності та залучення ресурсів Володимир Репей. Він розповів і про завдання Асоціації на 2018 рік.

В ході засідання виступила директор Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталія Гижко. Вона поінформувала присутніх про впроваджені проекти Агенції протягом звітного 2017 року та перспективні плани розвитку на 2018 рік.

Про роботу Ревізійної комісії щодо перевірки статутної діяльності Асоціації за 2017 рік присутнім прозвітувала голова Ревізійної комісії Зоя Бонсевич.

На завершення загальних зборів уповноважених представників – членів Асоціації перед присутніми виступив голова обласної Ради, голова  Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Анатолій Олійник.

– Насамперед хочу вам всім подякувати за роботу, яка була зроблена у 2017 році, за те, що ми працюємо разом і за той рівень взаєморозуміння та підтримки один одного, – наголосив у своєму виступі Анатолій Дмитрович. – Така співпраця дає можливість багато чого виправляти, впроваджувати та реалізовувати. Пам’ятаю, як два роки тому, коли ми говорили про окремі позиції, про плани та завдання, а сьогодні – це вже діючий механізм. Ми напрацювали формулу для нашої успішної діяльності та дієвого проведення спільних засідань, ми й надалі працюватимемо над тим, аби робота Асоціації з кожним разом ставала все ефективнішою. Сьогодні одним із пріоритетних напрямів розвитку Асоціації є те, аби вона самостійно виступала розробником проектів, адже раніше Асоціація була для когось певною приставкою для того, аби вигравати проекти, але сьогодні ми знайшли істину – Асоціація органів місцевого самоврядування має бути головним суб’єктом написання проектів на отримання грантів.

Також Анатолій Олійник зазначив, що в планах – протягом двох років каденції вивести Асоціацію на новий рівень можливостей та потреб щодо залучення інвестицій.

 

Повернутись