Асоціації спільно з партнерами створили Організаційний комітет з проведення Форуму місцевого самоврядування

19.03.19

 Профільні асоціації спільно з представниками міжнародних організацій та Мінрегіоном створили Організаційний комітет з проведення Форуму місцевого самоврядування. Форум планується провести у травні цього року.

    Як було зазначено на установчому засіданні, такий захід необхідний для узгодження подальших дій на шляху децентралізації, тож підготовка має бути ретельною та за участі усіх зацікавлених сторін.

    Так, до Оргкомітету увійшли: Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад , Асоціація міст України, Українська асоціація районних та обласних рад, Програма Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні», Шведсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні», Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO, Асоціація об’єднаних територіальних громад та Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

    Зазначмо, що проведення Форуму місцевого самоврядування було ініційовано Українською асоціацією районних та обласних рад.

Повернутись