З ВЕЛИКОДНЕМ!

05.05.24

Дорогі жителі територіальних громад Тульчинського району! Щиро вітаю вас зі світлим Воскресінням Христовим!

Вже третій рік поспіль Великдень ми зустрічаємо в умовах повномасштабної війни. У душах кожного з нас переплелися почуття радості Воскресіння Христового та тривоги за долю рідної країни. Як Христос страждав заради людей, так і Україна сьогодні страждає та несе тягар болю і втрат. Своїм воскресінням Христос довів: найбільші труднощі, найважчі біди, які випадають на нашу долю, можуть і будуть переможені! Це особливо важливо пам’ятати в часи важких випробувань.

Згадаймо у ці Великодні дні усіх, хто загинув у цій війні – і наших героїв-захисників, і мирних співвітчизників. Нехай Господь допоможе здолати нестерпний біль тим, хто втратив своїх дітей, батьків, найближчих родичів.

Нехай Великодні молитви подвоять витримку та виправдають сподівання тих, хто розшукує своїх рідних чи чекає їх визволення з полону.

Тримаймо відкритими свої серця і допомагаймо тим, хто потребує нашої опіки, чиї долі обпалені полум’ям варварської агресії, хто зазнав втрат, але зберіг віру в Україну. Нехай молитви усіх українців додадуть сил та Божого благословення нашим мужнім захисникам – військовим, нацгвардійцям, прикордонникам, тероборонівцям, усім нашим воїнам світла!

Енергії, оптимізму та Божої благодаті нашим волонтерам та усім небайдужим людям, вимушеним переселенцям, медикам, рятувальникам, усім, кого об’єднує Бог та Україна!

Нехай міцніє у наших душах непохитна віра у перемогу добра над злом, у нашу з вами Перемогу! І нехай Боже благословення буде запорукою спокою та злагоди, добробуту та любові на рідній землі, сприяє щасливому майбутньому нескореної України!

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

 

З повагою голова районної ради                 Василь Неборецький

Повернутись