Засідання позачергової 20 сесії районної ради

25.01.18

25 січня 2018 року в приміщенні Будинку Рад, під головуванням заступника голови районної ради Н.Григорьєвої відбулося позачергове засідання 20 сесії районної ради, на розгляд якого було винесено ряд питань, зокрема:

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2017 рік.

2. Про розподіл вільного залишку районного бюджету.

3. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

4. Про внесення змін до рішення 19 сесії районної ради 7 скликання від 21.12.2017 року №302 «Про затвердження структури та штатної чисельності виконавчого апарату Тульчинської районної ради».

5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають в оренді ТОВ «Едельвейс» для іншого сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту на території Кирнасівської селищної ради Тульчинського району Вінницької області.

6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ТОВ «Едельвейс» для іншого сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту смт. Шпиків, на території Шпиківської селищної ради Тульчинського району Вінницької області.

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 10,0000 га. для проведення земельних торгів, з продажу права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Шуро-Копіївської сільської ради Тульчинського району Вінницької області.

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається шляхом продажу права оренди через аукціон для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Копіївської сільської ради Тульчинського району Вінницької області.

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, площею 5,0000 га для проведення земельних торгів, з продажу права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Печерської сільської ради Тульчинського району Вінницької області.

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, державної власності сільськогосподарського призначення, для товариства з обмеженою відповідальністю «Санвін 4», на які поширюється право сервітуту і які розташовані за межами населеного пункту на території Печерської сільської ради Тульчинського району Вінницької області.

11.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається шляхом продажу права оренди через аукціон для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Копіївської сільської ради Тульчинського району Вінницької області.

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду для продажу права оренди через аукціон для рибогосподарських потреб на території Юрківської сільської ради Тульчинського району Вінницької області.

13. Про внесення змін до рішення 15 позачергової сесії районної ради 7 скликання від 03.08.2017 року №223 «Про передачу майна, що перебуває в оперативному управлінні районної ради».

14. Про надання дозволу територіальному центру соціального обслуговування Тульчинського району на внесення змiн до умов договору оренди нежитлового приміщення адмiнiстративної будiвлi (примiщення бiолабораторiї).

15. Про внесення змін до рішення 13 сесії районної ради 7 скликання від 15.06.2017 року №212 «Про списання майна, закріпленого за Тульчинською центральною районною лікарнею».

Депутати районної ради та голови територіальних громад взяли участь у обговоренні запропонованих проектів рішень.

По окремих питаннях щодо затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що надаються шляхом продажу права оренди через аукціон для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Копіївської сільської ради було прийнято рішення про перенесення їх розгляду, у зв’язку із до вивченням.

По інших питаннях порядку денного сесії районної ради прийнято  рішення.

 

Повернутись