Діяльність громад району

09.08.19

8 серпня 2019 року заступник голови районної ради Н.Григорьєва відвідала Зарічненську та Левківську територіальні громади.

Перебуваючи в Зарічненському закладі загальної середньої освіти І-ІІ ступенів заступник голови районної ради ознайомилась із ходом підготовки навчального закладу до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період.

В поточному році навчальний заклад став переможцем 16 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад «Впровадження енергоефективних технологій в Зарічненському ЗЗСО І-ІІ ступенів» (капітальний ремонт приміщення з встановленням віконних блоків у Зарічненському ЗЗСО І-ІІ ст.).

За інформацією директора школи Мельник Н.Я. протягом останніх років значно зміцнено матеріально-технічну базу закладу, замінено 80% віконних блоків на металопластикові.

В ході реалізації концепції нової української школи закуплено меблі та устаткування для початкових класів школи.

Як зазначила заступник голови районної ради Н.Григорьєва , дирекцією школи за активної співпраці сільської ради, місцевого сільськогосподарського підприємства, депутата районної ради В.Мельника та інш. докладається максимум зусиль з метою утримання навчального закладу в належному стані, заслуговують на увагу музей, картинна галерея, благоустрій території тощо.

 

Цього ж дня заступник голови районної ради відвідала Левківський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів. Школа також активно готується до початку нового навчального року. Закуплено меблі для початкових класів тощо. Як завжди приємне враження справляє благоустрій прилеглої території закладу.

Перебуваючи у сільському закладі культури директор Пазюк В.П. проінформував про заходи, які проводить заклад та проблемні питання щодо подальшого утримання приміщення.

Заступник голови районної ради Н.Григорьєва зустрілась із колективом Левківської сільської ради ознайомившись із його роботою та від імені районної державної адміністрації та районної ради з нагоди ювілею за багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, соціальний захист населення вручила грамоту секретареві сільської ради Т.С.Пазюк.

 

 

Повернутись