8 травня – День пам’яті та примирення 9 травня – День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

08.05.20

Дорогі ветерани війни! Шановні тульчинці!
Від імені районної державної адміністрації та районної ради сердечно вітаємо вас з 75-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні –  святом миру, добра і всенародної пам’яті!

Травень 45-го приніс народам Європи і цілому світу звільнення від гітлерівського рабства і агресії. Україна у цій священній боротьбі з нацизмом зазнала величезних втрат, адже весь народ героїчно протистояв загарбникам – окупантам. Вдячна пам’ять про тисячі загиблих жителів Тульчинщини в роки війни – назавжди в наших серцях. Свято Перемоги ми зустрічаємо у складний час, коли молода Українська держава переживає зовнішню агресію у поєднанні з внутрішнім сепаратизмом і тероризмом. Невинна кров українських патріотів сьогодні кличе нас захистити Вітчизну, зберегти свободу, єдність і демократію.

Час невблаганний, але пам’ять і вдячність – категорії вічні. Зичимо всім ветеранам здоров’я і миру, спокою і душевного тепла, залишатися ще надовго серед нас оберегом суспільної моральності та громадянської єдності. Хай у ці весняні дні мир і спокій, злагода і достаток будуть завжди у кожній родині тульчинців, а незабутній подвиг завжди кличе нас до нових звершень в ім’я незалежної Україні!

Зі святом, дорогі друзі!

Заступник голови районної ради Надія Григорьєва

Перший заступник голови райдержадміністрації Олег Боровський      

 

Повернутись