У районі функціонує Комунальна установа «Тульчинський районний інклюзивно-ресурсний центр»

08.07.19

4 липня 2019 року заступник голови районної ради перебувала на території Кинашівської сільської ради, ознайомившись із роботою Комунальної установи «Тульчинський районний інклюзивно-ресурсний центр», створеної рішенням сесії Тульчинської районної ради від 20.09.2018 року, а також ознайомилась із ходом проведення ремонтних робіт  у Мазурівському закладі загальної середньої освіти І-ІІ ступеню та дошкільній установі.

За  інформацією директора комунальної установи С.Боєвої  центр створений з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у професійно-технічних навчальних закладах, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами, надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження.

      У штатному розписі Центру - 5 працівників.  З 15.04.19 року фахівці комунальної установи «Тульчинський районний інклюзивно-ресурсний центр» в складі: директора, практичного психолога, вчителя-дефектолога-реабілітолога, вчителя-логопеда  проводять комплексну оцінку розвитку дітей з особливими освітніми потребами. На сьогоднішній день фахівці працюють в єдиній автоматизованій системі ІРЦ України і  вже обстежено 28 дітей, зокрема: Тульчинського району – 11, Тульчинської ОТГ - 17. На черзі за заявами батьків ще 18 дітей району, 12 дітей Тульчинської ОТГ та 2 дитини Шпиківської ОТГ.

      Рішенням 31 сесії Тульчинської районної ради від 20.06.2019 №538  збільшено кількість фахівців ще на 3(логопед, дефектолог, практичний психолог).

      КУ «Тульчинський РІРЦ»  може  обслуговувати 7405 дітей віком від 2 до 18 років: Тульчинського району  – 3228 дітей,  Тульчинської ОТГ – 3696, Шпиківської ОТГ – 751. Підписані Угоди про співпрацю з Тульчинською та Шпиківською ОТГ на обслуговування фахівцями Центру.      

       КУ «Тульчинський РІРЦ»  у 2018 році отримав субвенцію у розмірі 180,7т.грн. на закупівлю оргтехніки (мультимедійна дошка, ксерокс-принтер-сканер, планшети для фахівців), меблів для облаштування та корекційного обладнання.

     На сьогодні проведено ремонтні роботи:  заміна віконних блоків, дверей, облаштування пандуса, решіток на вікна, ремонт кімнати, коридору, придбання робочих  столів для фахівців, жалюзі. Сума коштів – 196,514,64, а саме: 169.823.74 –  соцеконом; 14.110.90 – ПКД, експертиза; 9879 – столи для фахівців; 2580 – жалюзі (оплата здійснена).  (+193,138тис.грн.  – ремонтні роботи кімнати та коридору).

     Наразі чекаємо підключення до мережі Інтернет.

З 2.07.2019 року фахівці Центру здійснюють прийом дітей з ООП у відремонтованому приміщенні дитячого садочка, який знаходиться в с.Мазурівка.

Прийом здійснюють:

Директор

Боєва Світлана Петрівна

 

Вчитель-дефектолог

Траченко Оксана Олегівна

 

                              Вчитель-логопед

                              Микитенко Яна Борисівна

 

           Практичний психолог

           Козинська Ольга Євгенівна

 

 

Повернутись