78 років тому українці звільнили свою землю від загарбників. Звільнимо знову!

28.10.22
 
 

28 жовтня 1944 року увійшло в історію України як день вигнання нацистів з України.

Щороку цього дня на державному рівні українці згадували воїнів, які звільняли нашу землю від ворога і ціною власного життя наближали перемогу над нацистською Німеччиною. На превеликий жаль, онуки і правнуки тих воїнів сьогодні глянули у вічі нацизму знову. Нацизму, який одягнув нову маску «визволителів». Ідеологічний абсурд, породжений тоталітарними режимами – нацистським та комуністичним – сьогодні глибоко вкоренився у свідомості багатьох росіян. І вони вірять, що заради ілюзорного захисту Донбасу можна вбивати людей, знищувати енергетику, промисловість і усі надбання України. Російські загарбники бомблять українські землі, окупують міста, грабують і розстрілюють села, вбивають  мирних жителів. Новітнє обличчя нацизму одразу отримало влучну назву – рашизм.

Але ми тримаємося. І як у 1944-му очистили свою землю від нацистських загарбників, так і зараз вичистимо звідси рашистських.

Нині Збройні сили України, наші Воїни Світла, не тільки крок за кроком визволяють українську землю, а й знищують загрозу сусіднім державам і решті людства. Тож Україна сьогодні закликає увесь цивілізований світ, поки не стало занадто пізно, об’єднаними зусиллями подолати антигуманні тоталітарні режими і не дати їм шансу на реінкарнацію, як ми це спостерігаємо нині.

Пам’ятаємо тих, хто віддали свої життя, звільняючи наш життєвий простір від загарбників та окупантів, віримо у Захисників України, віримо, що обов’язково будемо відзначати нове свято – визволення України від рашизму.

 

Голова районної ради                              Василь Неборецький

Повернутись