690 заявок подано на 14-й Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад

05.04.17

Розпорядженням голови обласної Ради №11 від 11 січня 2017 року затверджено Положення та склад Конкурсної ради з проведення  14-го Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. 4 квітня під головуванням голови обласної Ради Анатолія Олійника за участі першого заступника голови Людмили Щербаківської відбулось засідання робочої групи Конкурсної ради. Учасники групи опрацювали питання, що стосувались екологічного напряму в проектах громад.

В пріоритеті 14-го конкурсу – заходи екологічного спрямування, які підготовлені відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 року №1147 “Про затвердження переліку видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів” та які отримали позитивний екологічний висновок Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

Слід зазначити, що на 14-ий обласний Конкурс проектів територіальних громад подано 690 напрацювань на загальну суму 93 млн. грн. Серед них – 53 проекти відносяться до заходів екологічного спрямування. Отримали позитивний висновок Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації 24 проекти  на загальну суму 3,2 млн. грн. Крім того, 11 проектів погоджені в частині, що відносяться саме до заходів екологічного напряму на загальну суму 1,4 млн. грн.

Слід зазначити, що обсяг фінансування заходів проекту з фонду конкурсу не повинен перевищувати 75 відсотків загального бюджету та може бути скорегований в залежності від рівня доходів відповідного місцевого бюджету на душу населення.

 
Повернутись