Робота в громадах

06.09.19

5 вересня 2019 року, в ході підготовки до проведення Координаційної ради з питань місцевого самоврядування заступник голови районної ради Н.Григорьєва побувала в ряді територіальних громад району. Перебуваючи у Юрківській територіальній громаді ознайомились із роботою сільської ради.

Заступник директора Юрківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Олена Романюк ознайомила із роботою навчального закладу  та підготовки його до роботи в осінньо-зимовий період.

Перебуваючи у сільському будинку культури заступник голови районної ради Н.Григорьєва акцентувала увагу на забезпеченні співпраці із  місцевою радою та активізації роботи директора закладу Р. Юхименка.

Про хід реалізації проекту 16 обласного конкурсу «Дитячий спортивно-ігровий майданчик – активне дитинство маленьких Юрківчан» проінформувала секретар сільської ради О.Деркач.

В ході робочої поїздки також відбулась зустріч із депутатом районної ради Ю.Коняєвим.

Перебуваючи в Торківській  територіальній громаді, заступник голови районної ради Н.Григорьєва  знайомилась із роботою Торківської філії І-ІІ, яку очолює депутат районної ради Лілія Туз, яка проінформувала про роботу закладу, підготовку його до осінньо-зимового періоду та активну співпрацю по вирішенню ряду питань із Шпиківською селищною радою, місцевими сільгосптоваровиробниками та фермерами.

Зустрівшись із педагогічним колективом заступник голови районної ради Н.Григорьєва подякувала педагогічному колективу за належну та естетичну підготовку закладу до роботи в новому навчальному році, який справляє досить приємне враження,  а також активну участь дирекції закладу у 16 обласному конкурсі із проектом «Впровадження енергоефективних технологій в спортивній залі Торківської школи», який ближчим часом реалізовуватиметься у школі.

Перебуваючи на території Сільницької територіальної громади заступник голови ради також ознайомилась із роботою Сільницького сільського будинку культури та Сільницької ЗШ І-ІІ ступенів. Директор закладу Леонід Железняк проінформував про значну роботу, яка була проведена в ході підготовки закладу до нового навчального року, за сприяння місцевого сільгосптовариства та хід робіт по підготовці до роботи в осінньо-зимовий період.

 

 

Повернутись