5 грудня – Міжнародний день волонтера

05.12.17
Шановні жителі району, земляки!
 
Районна державна адміністрація і районна рада сердечно вітають всіх жителів району з Міжнародним днем волонтера.
Волонтерський рух, що досяг останнім часом небачених масштабів в Україні, це сучасна, динамічна, прогресивна течія благодійної допомоги, яка представлена переважно громадськими організаціями і неформальними об’єднаннями. Це – рух молоді та інших вікових груп населення, він є ефективним методом суспільного навчання, набуття громадянської освіти, соціального становлення, патріотичного виховання, формування здорового способу життя, попередження негативних проявів поведінки, виховання поваги до старшого покоління, збереження національних традицій тощо.
В поточному році за активної участі волонтерів та волонтерських організацій надається необхідна, цільова допомога як переміщеним особам, так і воїнам-захисникам незалежності та суверенітету України в зоні АТО. Крім того, завдяки волонтерам отримують допомогу вразливі верстви населення – діти, інваліди, громадяни похилого віку, хворі.
Дякуємо всім землякам-волонтерам за чуйне, патріотичне серце, невтомність та енергійність, за підтримку держави, армії, народу у важкий час. Зичимо міцного здоров’я, щастя і добра, родинного затишку і мирного неба над незалежною Україною!
 
З повагою
Голова районної державної адміністрації Микола Підболячний
Голова районної ради Олексій Авраменко
Повернутись