4 листопада – День залізничника

04.11.21

День залізничника має давню історію. 160 років тому 4 листопада до Львова прибув перший потяг міжнародного сполучення, який з'єднував чотири міста: Відень, Краків, Перемишль і Львів.  Тепер саме 4 листопада своє професійне свято відзначають залізничники України.

Нині Українська залізниця є однією з найбільших у Європі. Вона об’єднує всі регіони нашої країни,  нараховує понад півтори тисячі станцій, а її загальна протяжність становить понад 30 тис. км. Щорічно цією транспортною артерією подорожує понад 500 млн пасажирів та перевозиться 300 млн тонн різноманітних вантажів.

На території Тульчинського району знаходиться цілий ряд залізничних станцій та великий залізничніий вузол – Вапнярка.

                           Дорогі залізничники Тульчинського району!

Ви працюєте в одній із провідних галузей української економіки. Завдяки вам відбувається перевезення майже усіх видів продукції та товарів. Завдяки вам щороку подорожують мільйони пасажирів, щоб бути там, де на них чекають.

Дякую вам за ваш безцінний труд, за професійність та досвід, за те, що в будь-яку пору року ви робите нас мобільнішими, прибираєте відстані між людьми. Це надзвичайно цінно! Подорожувати потягом – це бачити природу, людей, міста, села, церкви, річки;  по суті - це подорож по життю.

Щиро вітаю наших залізничників із  професійним святом! Бажаю успіхів і стрімкого розвитку. Нехай горить зелене світло амбітним починанням!  Миру та злагоди – вашим родинам!

Голова районної ради                                   Василь Неборецький


Джерело: https://vinrada.gov.ua/4-listopada-%E2%80%93-den-zaliznichnika.htm

Повернутись